GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Matservisdelar 14046246
nr 1404 6246
Matservisdelar
Rörstrand, Risa, ca 65 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 juni 2021
kl 19:05:42
100 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Rörstrand